Při nákupu nad 1000 Kč, doprava zdarma.

HugMe Véčko

Další v rodině HugMe je tolik očekávané Véčko. Oblíbený a praktický střih si přálo mnoho z vás. Speciálně navržená zadní část s prodlouženým zapínáním zajišťuje větší variabilitu obvodu pod prsy. Zároveň se díky ramínkům do "V" nemusíte bát, že by vám klouzala z ramen. HugMe Véčko je vyráběné ve verzi STANDARD - její kapacita je dostačující pro většinu z vás - máte-li však z předchozího kojení zkušenost s opravdu silnou laktací, koukněte na Jednodílná EXTRA. Podprsenka je ušita bez viditelných švů, aby byla co nejpohodlnější.

Speciální kojicí podprsenka s nanovlákennou membránou plně nahrazující vložky do podprsenky.
 
Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
20% zákaznic u nás nakoupilo vícekrát!
20% zákaznic u nás nakoupilo vícekrát!
Naše zákaznice se k nám vracejí – prý proto, že lepší než jedna HugMe podprsenka jsou dvě HugMe podprsenky. No, něco na tom bude. 😉
Jsme rychlí a spolehliví!
Jsme rychlí a spolehliví!
Většinu objednávek se nám podaří odeslat do dvou pracovních dní. Pokud objednáte dopoledne, obvykle balíček odchází už následující den! Došlo ke změně ve vaší objednávce? Nebojte se, o všem vás informujeme.
Raději kávu a dortík!
Raději kávu a dortík!
Kojicí maminka ročně spotřebuje přibližně 2300 jednorázových vložek a zaplatíte za ně asi 4600 Kč. Pořiďte si raději HugMe podprsenku a za ušetřené peníze si skočte na kávičku – to je totiž, to, co mámy skutečně potřebují!