Při nákupu nad 1000 Kč, doprava zdarma.

Příběh HugMe

aboutS nápadem vytvořit HugMe podprsenku přišla Klára - to jsem já! Po narození prvního syna marně hledala kojicí podprsenku, která by jí vyhovovala jak střihem, tak materiálem a hlavně, ve které by se dalo opravdu pohodlně a “bez obav” kojit. Bez obav z protečení, má se na mysli. Jednorázové vložky se ukázaly jako nespolehlivý pomocník, a tak hledala alternativy, ale žádná nebyla dostatečně uspokojující. Proto chtěla vytvořit podprsenku, ve které se bude snoubit praktičnost s elegancí a která i dalším ženám zpříjemní chvilky kojení.

Klářin nápad se zalíbil jejímu manželovi, který je, stejně jako Klára, z úplně jiného oboru, ale je znám svým entusiasmem pro nová dobrodružství. Nápad se zalíbil i dalším ženám, kterým Klára o nápadu řekla, aby zjistila, zda by HugMe podprsenku ocenily. V neposlední řadě se nápad líbil i odborníkovi z nanotechnologií, který vytvořil funkční vrstvu, a dal tak nápadu zřetelné obrysy.

Cesta od první myšlenky k prvnímu vzorku trvala skoro rok. Další půlrok se podprsenka testovala, ladil se střih, vychytávaly se mouchy. Teď Vám ji s radostí představujeme. Hugme podprsenka splnila to, co si Klára předsevzala - je pohodlná, je elegantní, krásně se v ní kojí, hezky tvaruje poprsí a hlavně má exkluzivní funkci - plně nahrazuje vložky do podprsenky.

Jsme hrdí na to, že nanovlákenná vložka byla vyvinuta, speciálně pro HugMe podprsenku, na české univerzitě. Také většina komponentů pochází z České republiky a podprsenka je zde ušita. Věříme, že HugMe podprsenka nadchne i Vás a umožní Vám prožít čas mateřství sebevědomě a v komfortu, který si zasloužíte .

Snažíme se posouvat se dál, k čemuž nám pomáhají zpětné vazby od Vás. Po zakoupení produktu nás můžete podpořit hodnocením na Heurece nebo svůj feedback odešlete na náš email info@hugme.cz Děkujeme!