Při nákupu nad 1000 Kč, doprava zdarma.

Jak si správně vybrat naši kojicí podprsenku?

PROČ JE DŮLEŽITÉ VOLIT SPRÁVNOU VELIKOST?

HugMe podprsenka je paropropustná. Znamená to, že vlivem tělesného tepla je schopna vstřebanou tekutinu převést do vnějšího prostředí a tímto způsobem prosychá. A aby mohla fungovat tak, jak má, musí své nositelce padnout (v obou obvodech) jako ulitá. Pořizovat tedy preventivně o číslo větší velikost nedoporučujeme, naopak fandíme výběru dle aktuálních mír.

JAK VYBRAT SPRÁVNOU VELIKOST?

Obvod pod prsy měřte ve výdechu a metr se nebojte utáhnout, aby byl spíše těsný, než volný. Obvod přes prsa měřte ideálně v nevyztužené a padnoucí podprsence přes nejširší místo. Jestliže nevyztuženou podprsenku nemáte, měřte se bez ní.

Pro pomoc s výběrem podprsenky slouží tabulka velikostí.

 WEB - jak se zmerit

KDY SI HUGME PODPRSENKU POŘÍDIT?

Většinou doporučujeme vybírat velikost dle poporodních mír. Proč? Ve 3. trimestru rostoucí děloha zvedá bříško vysoko pod prsa, čímž dočasně zvětšuje i obvod pod prsy. Po porodu ale bříško postupně ustupuje a obvod pod prsy se opět zmenšuje. Prsa se po porodu vlivem nástupu laktace zvětší, po pár týdnech kojení se laktace ustálí a obvod přes hrudník se opět zmenšuje. HugMe podprsenka umí částečně tyto změny reflektovat, lze ji regulovat trojřadým podprsenkovým zapínáním a posunovači ramínek – přesto pamatujte, raději těsnější než volnější. Některé z Vás si budou chtít pohodlnou a bezkosticovou HugMe pořídit možná již v těhotenství. Těhotenské míry 2. trimestru budou nejpodobnější těm, které budete mít po ustálení laktace. I tak je ale třeba počítat s tím, že je každé tělo jiné a podprsenka zakoupená v těhotenství nemusí později po porodu sedět. Máte dotazy nebo si nejste jistá, jaká velikost je ta Vaše? Napište nám. Na instagram, facebook či email info@hugme.cz.