Doprava zdarma při nákupu nad 3 000 Kč.

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 355 hodnocení
5
341x
4
8x
3
4x
2
1x
1
1x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

A Avatar autora Andrea M. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.2.2024
Podprsenky jsou úplně fantastické! Objednávala jsem dvě ještě před porodem, a teď když vyšla nová bezešvá, tak objednávám ještě i tu, v tělové barvě na léto. Před porodem jsem objednávala vel. XL ve variantě extra na období šestinedělí, a vel. L ve variantě standard na později. Popravdě z toho materiálu jsem nebyla úplně dvakrát nadšená, přišel mi hodně neprodyšný, a střih mi taky úplně neseděl, takže jsem dokonce zvažovala, že podprsenky vrátím, ale po porodu jsem změnila názor. Obě byly plně využívané hned od porodu, v šestinedělí mi opravdu byla příjemnější ta vel. XL, ale jsem ráda i za tu menší velikost, která mi naopak sedí lépe teď (ale pořád používám obě). Střih se dokáže přizpůsobit prsům podle potřeby, nikde neškrtí a nezařezává se. Podprsenka mi za těch 7 měsíců neprotekla ani jednou, a to jsou používané nonstop ve dne v noci. A ikdyz mám občas poměrně velký únik mléka, tak jsem se nikdy necítila vyloženě v mokru, ta funkční vrstva rychle schne. Údržba je jednoduchá, jen hodím do pračky s ostatním prádlem. Pravda, trochu riskuji, peru na 40 °C, ale zatím je to bez problémů. Jediné, co mi chybí k naprosté dokonalosti je větší variabilita velikostí, oproti prodlužováku bych naopak ocenila zkracovák nebo delší možnost zapínání - pro ženy s velkou velikostí prsou, ale úzkým hrudníkem může být výběr velikosti oříšek (sama bych ocenila XL velikost "košíčků" a L velikost obvodu). Zároveň v létě po větší aktivitě bylo zapocení trochu znát, ale bylo to ve snesitelné míře a předpokládám, že s prsnímí vložkami bych na tom nebyla o moc lépe. Asi nemusí sednout každému, ale já jsem rozhodně nadšená a doporučuji! Navíc s příspěvkem od pojišťovny jsem je měla vlastně zadarmo :)
MČ Avatar autora Markéta Černínová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.2.2024
Maximální spokojenost doporučuju
D Avatar autora Denisa T. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.2.2024
Rychlost doručení, podprsenka je z velmi příjemného materiálu.
PS Avatar autora Petra Samková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.2.2024
S podprsenkou HugMe jsem velmi spokojená. Plní svoji funkci a navíc je velmi pohodlná. Objednávám druhou 👍
M Avatar autora Michaela Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.2.2024
Podprsenka skvěle padne, plní funkci na 1. Škoda, že jsem o ní nevěděla od začátku kojení. Doporučuji všem.
AM Avatar autora Andrea Marešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.2.2024
Podprsenka krásně sedí a dělá to, co má. Už jsem doporučila dalším kamarádkám, protože toto je must have při kojení.
B Avatar autora Betyna Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.1.2024
Celkově jsem s nákupem nad míru spokojená, nemluvě o skvěle padnoucí podprsence s podrobným popisem, jak si vybrat velikost. Děkuji Vám!
SK Avatar autora Simona Kučerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.1.2024
Z podprsenky jsem nadšená, je pohodlná a opravdu dělá co má. :) E-shop je přehledný, co se týče poradenství o velikosti tak taky paráda, vše je dobře popsáno, a když i tak náhodou tápete, poradí vám.
A Avatar autora Anďa Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.1.2024
Skvěle sedí, je pohodlná a naprosto nad očekávaně plní svoji funkci 😉
A Avatar autora Adel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.1.2024
Naprosta spokojenost! Nejlepsi investice. Podprsenky super sedi, jsou komfortni a hlavne - plni ucel :) Zadne nepohodlne vlozky do podprsenky, zadny stres. Proste celodenni pohodli. Doporucuji a urcite jeste nejakou zakoupim :) Ne jen pro pripad kojeni, ale je pohodlna vice nez kdejaka sportovni a perfektne drzi to, co ma!
I Avatar autora Ivana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.1.2024
Velikostí perfektně sedí.
JS Avatar autora Jana Svobodová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.1.2024
Ano, komunikace a ochota na 1*
L Avatar autora Lucie Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.1.2024
První 2 podprsenky jsem objednala na doporučení kamarádky. Jakmile jsem je vyzkoušela, šla jsem hned objednat ještě další 2. Prsa mám v šestinedělí prozatím hodně podrážděná a citlivá a v této podprsence jsou jako v bavlnce. Je úplně úžasně pohodlná, příjemná, úžasný materiál a krásně i prsa podpírá a dělá pěkný tvar. Ať budu kojit jakkoliv dlouho, tyto podprsenky budu nosit, dokud se nerozpadnou. A pokud do té doby nevytvoříte další typy podprsenek i pro nekojící, koupím si je i na další nošení. Je mnohem mnohem pohodlnější nez jakákoliv jiná sportovní podprsenka. ❤️💚💙
AB Avatar autora Aneta Babická Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.1.2024
Podprsenka je skvělá. Teda pokud jde o tu funkční stránku, že nemusím nosit jednorázové vložky. Zadrží i větší množství mléka, sice je uvnitř vlhčí, ale ven se nedostane ani kapka a za chvilku je suchá i při kontaktu s kůží. Pokud jde o tvar, tak stejně jako většina kojících podprsenek mi tak úplně nesedí, protože mám velká prsa a spodní guma trochu cestuje. Kdybych si ale objednala menší velikost, už bych neměla kam uklidit prsa. Je ale výrazně pohodlnější, než nějaké altertanivy z haemka a podobných obchodu. Za ty peníze určitě stála.
AŽ Avatar autora Andrea Žáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.1.2024
Můžu jen doporučit!
LH Avatar autora Lenka Husáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.1.2024
Dobrá komunikace, rychlé dodání.
K Avatar autora Kristina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.1.2024
Podprsenky miluji. Mám třetí dítě hodně mléka, co si teče kdy chce, fakt velké prsa a vložky nesnáším a tohle je gamechanger. Ramínka se nerolují a nezařezávají. Jen jednou se mi stalo, že jsem měla spodní gumu vlhkou po úniku mléka. Jsem konečně bez fleků na triku a nebo mokrého prostěradla. Tohle by měli rozdávat už v porodnici.
PS Avatar autora Petronela Szénási Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.1.2024
Rychla komunikacia aj dorucenie. Podprsenka splnila ocakavania a objednavam dalsie dve.
AD Avatar autora Aneta Draisaitl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.1.2024
Velmi rychlé doručení, velmi pohodlné a podprsenka dobře vypadá:)
EL Avatar autora Eva Ludvikova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.12.2023
Velka spokojenost s rychlosti, dostupnosti a hlavne funkcnosti produktu.

Ovládací prvky výpisu

355 položek celkem