Při nákupu nad 1000 Kč, doprava zdarma.

Dárkové poukazy HugMe

My mámy máme nejraději krásné a praktické dárky. Proto nemůžete udělat chybu, pokud vaší kamarádce, sestře, dceři nebo partnerce pořídíte dárkový poukaz na kojicí podprsenku HugMe. Nelekejte se, že vám zaplacený poukaz nepřijde okamžitě - odesíláme ho ručně, nejpozději do druhého dne (zpravidla ale dříve) do vaší emailové schránky doputuje.

A jak dárkový poukaz použít? Při platbě vložíte kód do připravené kolonky a je hotovo. Zatím lze uplatnit jeden poukaz na jeden nákup, pokud jste obdržela více poukazů, napište nám, vyřešíme váš požadavek bleskově. 😊

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
Dárkový poukaz 1000
od 500 Kč / ks
57/500
20% zákaznic u nás nakoupilo vícekrát!
20% zákaznic u nás nakoupilo vícekrát!
Naše zákaznice se k nám vracejí – prý proto, že lepší než jedna HugMe podprsenka jsou dvě HugMe podprsenky. No, něco na tom bude. 😉
Jsme rychlí a spolehliví!
Jsme rychlí a spolehliví!
Většinu objednávek se nám podaří odeslat do dvou pracovních dní. Pokud objednáte dopoledne, obvykle balíček odchází už následující den! Došlo ke změně ve vaší objednávce? Nebojte se, o všem vás informujeme.
Raději kávu a dortík!
Raději kávu a dortík!
Kojicí maminka ročně spotřebuje přibližně 2300 jednorázových vložek a zaplatíte za ně asi 4600 Kč. Pořiďte si raději HugMe podprsenku a za ušetřené peníze si skočte na kávičku – to je totiž, to, co mámy skutečně potřebují!